غزاله بصارتی

آکادمی آرایش دائم غزاله بصارتی

غزاله بصارتی آرتیست رسمی آکادمی بزرگ فی اروپا در لاین های آرایش دائم بولدبروز (میکروبلیدینگ ابرو)، فی کانتور (خط چشم، بن مژه و لب) و تکنیک فی اسکالپ جهت پر پشت نشان دادن موی سر خدمات ارائه می نماید. دوره برای ورود به بازارکار با مدرک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود.

بهترین بی حسی برای تاتو

بهتری بی حسی برای تاتو

بهترین بی حسی برای تاتو

بهترین بی حسی برای تاتو چیست؟ چرا برای تاتو از بی حسی استفاده می شود؟ امروزه استفاده از تاتو برای بخش های مختلف بدن بسیار زیاد شده است و افراد زیادی از این روش به منظور آرایش دائم و یا طراحی بدن استفاده می کنند.

برای انجام شدن تکنیک تاتو باید از دستکاه تاتو استفاده شود و این دستگاه سوزن های ریز نانو را در بر می گیرد که با انجام شدن بی حسی سوزن ها به لایه میانی پوست وارد می شوند و عملیا تاتو انجام می گردد.

نوع بی حسی که به این منظور استفاده می شود، بسیار مهم و تاثیر گذار است زیرا در صورتی که از بی حس کننده مناسبی استفاده نشود، شخصی که عملیات تاتو بر روی آن انجام می شود، سختی و درد زیادی را متحمل خواهد شد.به همین دلیل در آکادمی غزاله بصارتی به بررسی بهترین بی حسی برای تاتو خواهیم پرداخت.

بهترین انواع بی حس کننده هایی که برای تاتو استفاده می شوند، از قبیل زیر هستند:

بهتری بی حسی برای تاتو

بی حس کننده یخی جیلانگ:

بی حس کننده یخی جیلانگ یکی از بهترین بی حس کننده هایی است که به این منظور استفاده می شود. با استفاده از این نوع بی حس کننده می توان به خوبی عملیات بی حسی را انجام داد و شرایط مناسبی را برای کسی که تاتو برایش انجام می شود، به وجود آورد.

پد بی حس کننده لب:

پد بی حس کننده لب از  بهترین بی حس کننده ها برای کسانی است که قصد تاتو و یا میکروپیگمنتیشن لب را دارند. این بی حس کننده به صورت یک پد شبیه لب است که بر روی لب قرار می گیرد و بی حسی را انجام می دهد.

معمولا زمانی که مراکز زیبایی بخواهند میزان بی حسی بیشتری برای تاتو لب اعمال کنند، از این نوع بی حس کننده استفاده می کنند و یا آن را پس از بی حس کننده اصلی مورد استفاده قرار می دهند که نتایج حاصل از آن بیشتر و بهتر باشد. پد بی حس کننده لب را میتوانید با برند های مختلفی تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

بی حسی یخی بی ال:

نوع دیگر بهترین بی حسی برای تاتو را میتوان بی حسی یخی بی ال نام برد که از این نوع بی حسی برای تاتوی ابرو و لب و چشم استفاده می شود . استفاده از آن به میزان قابل توجهی از درد تاتو می کاهد و حالت خنک کنندگی بر روی موضع مورد نظر به وجود می آورد.

کرم بی حس کننده موضعی پورپیگمنت:

علاوه بر پد و مایع بی حس کننده از کرم بی حس کننده نیز به وفور برای تاتو اعضای مختلف صورت استفاده می شود. اصلی ترین بخش هایی که برای تاتو انها از این کرم استفاده می شود، باید به ابرو، چشم و لب اشاره کرد.

زمانی که این نوع بی حس کننده بر روی موضع مورد نظر قرار داده می شود، برای اینکه تاثیر و نتیجه آن زودتر و بهتر حاصل شود، بر روی آن را با یک نایلون می پوشانند تا موضع را به این شکل گرم کند و در مدت زمان کمتری بی حسی انجام شود.

بهتری بی حسی برای تاتو

مزایای استفاده از بهترین بی حسی برای تاتو چیست؟

مراکزی که برای بی حسی از بهترین انواع بی حس کننده ها استفاده می کنند، از مزیت هایی به شرح زیر بهره مند خواهند شد:

  • افزایش میزان بی حسی موضعی
  • افزایش سرعت بی حسی
  • برخوردار بودن از آرامش و شرایط بهتر در حین تاتو
  • ماندگاری بیشتر بی حسی موضعی و عذم از بین رفتن نتیجه آن در حین مراحل تاتو
  • برخوردار بودن از کیفیت بالاتر مواد بی حسی
  • و…

سخن پایانی:

بهترین بی حسی برای تاتو را مورد بررسی قرار دادیم و توصیه می کنیم که حتما برای تاتو هر یک از بخش های بدن و یا صورت به مراکزی مراجعه کنید که بی حسی خوب وبا کیفیتی را ارائه می دهند تا به این شکل هم در حین تاتو شرایط راخت تری داشته باشید و هم پس از آن دچار عارضه نشوید.

لازم به ذکر است که علاوه بر کیفیت بی حس کننده موضعی باید به کیفیت سایر مواد و تجهیزاتی که برای تاتو به کار می روند نیز توجه داشته باشید تا بتوانید یک نتیجه رضایت بخش دریافت کنید.

آکادمی غزاله بصارتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی آرایش دائم و خدمات زیبایی در رشت.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی آرایش دائم کلیک کنید.

از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *