غزاله بصارتی

آکادمی آرایش دائم غزاله بصارتی

غزاله بصارتی آرتیست رسمی آکادمی بزرگ فی اروپا در لاین های آرایش دائم بولدبروز (میکروبلیدینگ ابرو)، فی کانتور (خط چشم، بن مژه و لب) و تکنیک فی اسکالپ جهت پر پشت نشان دادن موی سر خدمات ارائه می نماید. دوره برای ورود به بازارکار با مدرک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود.

ترمیم ابرو

ترمیم ابرو

ترمیم ابرو

ترمیم ابرو یک روش آرایشی می باشد که برای زیباتر نشان دادن ابرو؛ از بین بردن نواقص میکروبلیدینگ و فرم دهی به ابرو ها استفاده می شود. یکی از مزیت های اصلی ترمیم جلوگیری از ریزش ابرو می باشد. این مورد عموما در کلینیک های زیبایی یا آرایشگاه های مجهز انجام می شود. در این مقاله به بیان نکات تکمیلی درباره ترمیم ابرو و انواع روش های فرم دهی به ابرو با آرایش نیمه دائم می پردازیم. با ما همراه باشید.

همچنین اگر به یادگیری و کسب درآمد از این طریق علاقه مندید، در دوره آموزش فیبروز ابرو آکادمی غزاله بصارتی شرکت کنید. این دوره توسط اساتید بین المللی و با ارائه مدرک فنی حرفه ای برگزار می شود.

در بحث ترمیم ابرو، به کمک هاشور زدن، یک سری رنگدانه را وارد لایه های سطحی پوست می نمایند. این رنگدانه ها می توانند مکان های خالی ابرو را پر نمایند. برای استفاده از این روش، بهتر است ابتدا شکل ابرو متناسب با فرم صورت خود را تشخیص دهید و ترکیب رنگ تاتو نیز مهم است.

معمولا افراد متخصص در زمینه ترمیم ابرو از ابزار هایی همچون خط کش، مداد و مواردی از این قبیل برای زاویه سازی استفاده می کنند. در نظر داشته باشید که این حرفه نیاز به دقت و تخصص فراوان دارد. هر اندازه مهارت شخص برای ترمیم بیشتر باشد، خروجی کار، حرفه ای تر به نظر می رسد. وقتی که فرم ابرو به درستی پیاده سازی شد، نوبت به آن است که محل مورد نظر بی حس شود. برای ترمیم عموما از بی حسی های موضعی استفاده می شود که تاثیرات آن طی ۲ الی ۳ ساعت ازبین می رود. معمولا بی حس کننده ها به زمانی در حدود ۱۵ دقیقه نیاز دارند تا به صورت کامل اطراف ابرو را بی حس نمایند.

برای ترمیم ابرو از دستگاه های مخصوص استفاده می شود که بر روی دستگاه یکسری سوزن تعبیه شده است و می تواند مطابق با تار های ابرو، خطوط متناسب ایجاد نماید. قطر سوزن ها متفاوت است و با توجه به نوع ابرو و مدل درخواستی این  مورد تعیین می شود.

ترمیم ابرو

بهترین زمان ترمیم ابرو

پس از آنکه شما ابرو های خود را به یکی از روش های زیباسازی، بازسازی و فرم دهی نمودید، قطعا در ابتدای کار دارای رنگ تیره ای است. عموما افراد از این رنگ اظهار ناراحتی می نمایند. اما باید در نظر داشت که این مورد موقتی است و در چند روز آینده، رنگدانه ها حالت طبیعی تری به خود می گیرند. پس از انجام هاشور و دیگر آرایش های دائم ابرو، حدود ۴۰ روز بعد نیاز است تا شما مجدد به مراکز آرایشی و زیبایی رجوع نمایید تا ترمیم بررسی شود. در این مرحله ایرادات و نواقص احتمالی برطرف خواهد شد و از طرف دیگر اگر بخشی از رنگ دانه ها جذب پوست نشده باشند، مجدد مناطق خالی پر می شود. پس از ترمیم اول می توان با گذشت حدودا سه ماه ترمیم ابرو را مجدد انجام داد.

تعداد جلسات مورد نیاز برای ترمیم

در بهترین حالت روش های فرم دهی و زیباسازی ابرو بین ۱ تا یک و نیم سال ماندگار خواهند بود. پس از این مدت لازم است تا مجدد این کار تکرار شود. ترمیم ابرو نیز با توجه به نوع رنگ و جنس پوست افراد و همچنین مراقبت های پوستی که انجام می دهند، می توانند دارای جلسات مختلفی باشد. به صورت کلی در گام اول ۴۰ روز پس از انجام هاشور ابرو نیاز به ترمیم اولیه می باشد و پس از آن در بازه های ۳ ماهه این مورد می تواند تکرار شود.

در خصوص ماندگاری و نیاز به ترمیم ابرو، باید عنوان کرد که همانطور مستحضر هستید، رنگدانه ها توسط سوزن ها وارد لایه اول و دوم پوست می شوند. در این لایه ها میزان ماندگاری به نسبت کمتر است. لذا هاشور ها در واقع روش های موقتی محسوب می شوند.

انواع آرایش های نیمه دائم ابرو

برای انجام هاشور ابرو امروزه روش های متفاوتی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایبی دارند. در زیر برخی از روش های هاشور عنوان شده اند:

میکروبلیدینگ ابرو

در روش میکروبلیدینگ ابرو یک سری سوزن به صورت ردیفی در کنار یکدیگر بر روی قلم قرار گرفته اند. خطوطی که در این روش ایجاد می شوند بسیار نازک و طبیعی می باشد. معمولا در حالت استاندارد این روش با انجام ترمیم ابرو، بین ۶ تا ۱۲ ماه ماندگار خواهد بود.

میکروپیگمنتیشن ابرو

ماندگاری میکروپگمنتیشن بیشتر است و می توان انتظار داشت که در صورت مراقبت تا ۲ سال ماندگار باشد. در این روش رنگ دانه ها وارد لایه های عمقی پوست می شوند. دستگاه هایی که عمل میکروپیگمنتیشن را انجام می دهند، یکبار مصرف هستند.

فیبروز ابرو

از لحاظ نوع ظاهر فیبروز بسیار شبیه به میکروبلیدینگ می باشد. تفاوت این دو روش در دستگاه هایی است که مورد استفاده قرار می گیرند. عمق ورود سوزن های این دستگاه نیز کم است و طبیعتا دارای ماندگاری کمتری نیز می باشد.

نتیجه گیری

به صورت کلی هاشور ابرو و ترمیم ابرو باعث می شود تا ابروها و به صورت کلی چهره شما زیباتر به نظر برسد و عیوب احتمالی برطرف گردد. باید در نظر داشت که جهت کاهش درد لازم است که چند ساعت قبل از انجام ترمیم قهوه و یا چای میل نشود.

آکادمی غزاله بصارتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی آرایش دائم و خدمات زیبایی در رشت.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی آرایش دائم کلیک کنید.

از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *