غزاله بصارتی

آکادمی آرایش دائم غزاله بصارتی

غزاله بصارتی آرتیست رسمی آکادمی بزرگ فی اروپا در لاین های آرایش دائم بولدبروز (میکروبلیدینگ ابرو)، فی کانتور (خط چشم، بن مژه و لب) و تکنیک فی اسکالپ جهت پر پشت نشان دادن موی سر خدمات ارائه می نماید. دوره برای ورود به بازارکار با مدرک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود.

دانستنی های خط چشم دائم

دانستنی های خط چشم دائم

دانستنی های خط چشم دائم

دانستنی های خط چشم دائم چیست ؟ اگر این قصد را دارید این مطلب را که در آکادمی آرایش دائم غزاله بصارتی برای شما آماده شده است، مطالعه کنید تا همه آنچه که برای تاتو خط چشم مشکی و زیبا لازم است بدانید را دریابید.

خط چشم یکی از بخش های بسیار مهم در آرایش صورت بانوان است. خط چشم تاثیر بسیار زیادی را در زیبایی چهره و چشم به عهده دارد. به همین دلیل توجه زیادی به آن در آرایش صورت می شود.

تکنیک های آرایش دائمی صورت امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و برای بخش های مختلف صورت مانند: خط چشم، مژه، لب، ابرو و … انجام می شوند.

تاتوی خط چشم و یا خط چشم دائمی یک روش جدید است که با استفاده از آن بانوان نیازی به سرو وقت بسیار زیاد برای طراحی خط چشم ندارند. بلکه به کمک این روش می توانند از مدل خط چشم مد نظر خود به صورت دائمی بهره مند شوند و دائما آرایش چشم و زیبایی چهره داشته باشند.

دانستنی های خط چشم دائم

همه آنچه که برای تاتو خط چشم مشکی و زیبا لازم است بدانید:

کسانی که قصد دارند تاتوی خط چشم انجام دهند، با در نظر گرفتن این موارد می توانند شرایط بهتری داشته باشند:

به حالت چشم خود در انتخاب مدل خط چشم توجه داشته باشید:

حالت چشم همه افراد با هم متفاوت است. کسانی که می خواهند خط چشم تاتو کنند باید به حالت چشم خود توجه داشته باشند تا مدل خط چشمی که تاتو می کنند به چشمشان بیاید.

در صورتی که حالت چشم را پیش از تاتو در نظر بگیرید و بر اساس آن مدل خط چشم انتخاب کنید، قادرید تا نواقص و ایراد های چشم خود را برطرف سازید. به عنوان مثال: کسانی که چشم ریزی داشته باشند با انتخاب مدل خط چشم متناسب با چشم هایشان می توانند باعث درشت تر به نظر امدن چشم ها شوند.

سعی کنید که یک خط چشم نازک تاتو کنید:

تاتوی خط چشم یک روش ماندگار است و مدت زمان بسیار زیادی بر روی پلک باقی می ماند و برای پاک شدن آن باید چند سال منتظر بمانید. توصیه می کنیم که برای تاتو خط چشم دائمی یک مدل خط چشم ساده و بسیار نازک را انتخاب کنید. بدین وسیله به مرور زمان باعث دلزدگی شما نشود و شما را خسته نکند.

زیرا مدل های ساده و نازک هیچ وقت از مد نمی افتند و استفاده از آنها برای روزمرگی مناسب است. در حالی که شاید مدل های دیگر خط چشم برای حضور یافتن در کوچه و خیابان مناسب نباشند و علاوه بر اینکه شما را خسته می کنند، وجهه خوبی نیز برای حضور در هر موقعیتی نخواهند داشت.

استفاده از خط چشم های طبیعی تر گزینه مناسب تری است:

بهترین گزینه و انتخاب برای تاتوی خط چشم انتخاب مدل های بسیار طبیعی است. هر چه مدل خط چشم طبیعی تر باشد و از خصوصیات غیر طبیعی آن کاسته شود، زیبایی چهره شما بیشتر افزایش پیدا می کند. علاوه بر آن باعث خستگی شما از مدل خط چشم نمی شود.

همچنین لازم به ذکر است که اگر خط چشم از نوع طبیعی تر تاتو کنید، دیگران کمتر متوجه انجام این کار در شما می شوند. لذا چهره شما را طبیعی تر و دست نخورده تر در نظر می گیرند.

دانستنی های خط چشم دائم

ترمیم خط چشم مشکی و زیبا:

در صورتی که خط چشمی را تاتو کردید و از نتیجه حاصل از آن راضی بودید، پس از چند سال که نتیجه آن از بین رفت و یا کم رنگ شد، می توانید مجددا آن را ترمیم کنید تا به شکل روز اول تبدیل شود. در واقع هر زمانی که نیاز کنید به ترمیم خط چشم نیاز دارید، می توانید برای ترمیم آن اقدام کنید.

اما کسانی که تمایل دارند خط چشم خود را پاک کنند باید از ریموو خط چشم بهره بگیرند.

کلام پایانی:

همه آنچه که برای تاتو خط چشم مشکی و زیبا لازم است بدانید را در آکادمی غزاله بصارتی بررسی نمودیم. چناچه فکر می کنید که این روش با تمامی ویژگی هایش برای شما مناسب است، از آن استفاده کنید تا از عملکرد خود پشیمان نشوید.

آکادمی غزاله بصارتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی آرایش دائم و خدمات زیبایی در رشت.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی آرایش دائم کلیک کنید.

از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *