رنگ نگرفتن تاتو

رنگ نگرفتن تاتو

رنگ نگرفتن تاتو

رنگ نگرفتن تاتو می تواند ناشی از دلایل مختلفی باشد. به این منظور در آکادمی غراله بصارتی ما را همراهی کنید تا علل بروز این مشکل بعد از تاتو را با هم بررسی کنیم.

رنگ نگرفتن تاتو

تاتو از جمله روش هایی است که از آن به منظور آرایش دائمی چهره استفاده می شود . در سال های اخیر به میزان زیادی رایج شده است و به وفور از آن توسط بانوان و آقایان استفاده می شود.

در واقع از تاتو برای بخش های مختلف صورت و بدن استفاده می شود و کاربرد های مختلفی در آن وجود دارد. این کاربرد ها باعث شده اند تا استفاده از آن مورد استقبال واقع شود.

اما کسانی که تاتو برای بخش های مختلف صورت خود انجام می دهند، گاهی تاتوی آنها رنگ نمی گیرد . و یا پس از چند روز و یا مدت کوتاهی از بین می رود و نتیجه ناخوشایندی را برای متقاضی به وجود می آورد.

دلایل رنگ نگرفتن تاتو چیست؟

در خصوص کسانی که با رنگ نگرفتن تاتو مواجه می شوند، ممکن است که یکی از علت های زیر وجود داشته باشد:

مناسب نبودن کیفیت رنگ تاتو:

رنگ تاتو را با کیفیت های مختلف میتوان برای تاتوی بخش های مختلف صورت تهیه کرد که کیفیت آن تاثیر زیادی در ماندگاری تاتو دارد. اگر از رنگ با کیفیت استفاده شود، ماندگاری تاتو افزایش پیدا می کند و به خوبی بر روی محل مورد نظر باقی می ماند.

اما از طرف مقابل استفاده از رنگ بی کیفیت باعث می شود که تاتو رنگ نگیرد و اثرات آن بر روی پوست به سرعت از بین برود.به همین دلیل باید برای تاتو به مراکز معتبر مانند: مجموعه اسکالپ ایرانیان مراجعه کنید که نتیجه خوبی دریافت نمایید.

رنگ نگرفتن تاتو

چرب بودن پوست متقاضی تاتو:

یکی از دیگر دلایل رنگ نگرفتن تاتو که به میزان زیادی در این رابطه تاثیر می گذارد، چرب بودن پوست افراد است. معمولا رنگ تاتو بر روی پوست های چرب در مدت زمان کوتاه تری از بین می رود. در حالی که بر روی پوست های خشک به میزان بیشتری باقی می ماند.

با این وجود کسانی که پوست چرب دارند باید به این موضوع پیش از انجام تاتو توجه داشته باشند و بدانند که بعد از تاتو ممکن است تا اثرات آن به سرعت ناپدید شود.

بی تجربگی کسی که تاتو را برای متقاضیان انجام می دهد:

تجربه و مهارت پزشک و یا سایر اشخاصی که تاتو را انجام می دهند می تواند به عنوان یکی از دلایل رنگ نگرفتن تاتو شناخته شود. زیرا کسی که این کار را برای متقاضی انجام می دهد، باید بداند که سوزن های نانو را تا چه میزان در پوست فرو کند که عمق سوزن نه کم باشد و نه زیاد و دقیقا در لایه میانی پوست قرار گرفته باشد.

در نتیجه هر چه تجربه کسی که تاتو را انجام می دهد بیشتر باشد، امکان بروز این مشکل کمتر خواهد بود.

ترمیم نکردن تاتو:

تاتو به ترمیم نیاز دارد. به نحوی که پس از یک مرتبه انجام آن باید در فاصله زمان کوتاه یعنی پس از یک ماه و یا دو هفته  ترمیم شود. زیرا ترمیم باعث می شود که میزان ماندگاری تاتو در بخش های مختلف صورت افزایش پیدا کند و رنگ تاتو در پوست دوام بهتری داشته باشد.

با این وجود چنانچه بعد از تاتو در زمان مناسب به ترمیم کردن آن پرداخته شود، میتوان از رنگ نگرفتن تاتو جلوگیری کرد.

مصرف کافئین:

مصرف کافئین تا یک ساعت پیش از تاتو می تواند تا حدودی بر روی رنگ نگرفتن تاتو موثر باشد. به همین دلیل معمولا از سوی مراکز زیبایی توصیه می شود که تا یک ساعت قبل از تاتو از مصرف خوراکی های کافئین دار مانند: چای و قهوه پرهیز کنید. مصرف کافئین بر درد ناشی از تاتو و عدم رنگ گیری آن تاثیر می گذارد.

سخن پایانی:

دلایل رنگ نگرفتن تاتو که در آکادمی غراله بصارتی ایرانیان به آنها اشاره کردیم را جدی بگیرید و آنها را رعایت کنید . لذا هزینه ای که برای تاتو کردن صرف نموده اید به هدر نرود و نتیجه حاصل از تاتو رضایت شما را جلب نماید.

آکادمی غزاله بصارتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی آرایش دائم و خدمات زیبایی در رشت.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی آرایش دائم کلیک کنید.

از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *