غزاله بصارتی

آکادمی آرایش دائم غزاله بصارتی

غزاله بصارتی آرتیست رسمی آکادمی بزرگ فی اروپا در لاین های آرایش دائم بولدبروز (میکروبلیدینگ ابرو)، فی کانتور (خط چشم، بن مژه و لب) و تکنیک فی اسکالپ جهت پر پشت نشان دادن موی سر خدمات ارائه می نماید. دوره برای ورود به بازارکار با مدرک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود.

شیدینگ لب

شیدینگ لب

شیدینگ لب

آیا می دانید شیدینگ لب چیست؟ اگر قصد دارید که از مزایا و معایب این روش مطلع گردید، ما را در آکادمی غزاله بصارتی همراهی نمایید.امروزه روش های مختلفی برای به منظور آرایش دائم مورد استفاده قرار می گیرند تا به کمک آنها بخش های مختلف صورت از قبیل: ابرو، لب، مو، خط چشم، مژه و … به کمک آرایش دائمی زیباتر شوند و به جذابیت های انها افزوده شود.

یکی از انواع روش هایی که به منظور آرایش دائم مورد استفاده قرار می گیرد، شیدینگ لب است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از بانوان این روش را به کار می برند.

شیدینگ لب

در واقع بانوانی که شیدینگ لب انجام دهند، معمولا نیازی به رژ لب نخواهند داشت زیرا این روش لب ها را به میزان کافی پر رنگ و زیبا می کند و چهره نچرال تری را برای شما به وجود می آورد.

 

شیدینگ لب چیست؟ آشنایی با مزایا و معایب:

 

شیدینگ لب همان طور که گفته شد یک روش آرایش دائمی است که شباهت زیادی به تاتو  و میکروپیگمنتیشن لب دارد. و در واقع با همان اصولی که میروبلدینیگ ابرو انجام می شود، شیدینگ لب نیز اجرا می گردد.

برای شیدینگ لب از دستگاه کارتریج میکروپیگمنتیشن استفاده می شود که این دستگاه متشکل از سوزن های نانو است.

کسانی که از این روش استفاده می کنند، قادر هستند تا رنگ شیدینگ لب خود را بر اساس میل خود انتخاب کنند. با این وجود رنگ انتخاب شده تهیه می شود و سوزن های نانو دستگاه در داخل رنگ زده می شود تا به این شکل رنگ به داخل دستگاه منتقل شود و از طریق آن به لایه میانی پوست لب راه پیدا کند.

برای انجام این روش بر روی لب افراد از بی حس کننده موضعی استفاده می شود. به واسطه بی حس کننده هیچ دردی بر روی لب بر اثر وارد شدن سوزن نانو در لایه میانی پوست ایجاد نمی شود.

در این خصوص پس از بی حسی ابتدا طرح شیدینگ بر روی لب مشخص می شود و سپس شیدینگ لب انجام می شود.

شیدینگ لب

مزایا و معایب شیدینگ لب:

در رابطه با آشنایی با مزایا و معایب این روش باید آگاه باشید که شیدینگ کردن لب ها برخوردار از مزایا و معایبی است که مهم ترین آنها از قبیل زیر خواهند بود:

ماندگاری نسبتا بالا:

شیدینگ لب از ماندگاری تقریبا بالایی برخوردار است و برای مدت طولانی میتوان از نتایج آن بهره برد. اما لازم به ذکر است که ماندگاری و دوام این روش در افراد مختلف یکسان نیست و برخی از افراد زودتر نتیجه حاصل از این کار را از دست می دهند.زیرا شرایط پوستی افراد مختلف با هم متفاوت است و معمولا نتیجه این روش بر روی پوست چرب زودتر از بین می رود.

حفظ زیبایی لب در هر شرایطی و افزایش زیبایی چهره:

شیدینگ لب باعث افزایش زیبایی چهره می شود و زیبایی لب را در هر شرایطی حفظ می کند. به گونه ای که حتی صبح هنگام که از خواب بیدار می شوید نیز لب های زیبایی دارید که بدون استفاده از لوازم آرایشی شرایط بسیار مناسبی را دارند.

کم هزینه بودن این روش:

هزینه ای که برای استفاده از این روش باید پرداخت شود، بسیار ایده آل و مناسب است. با صرف هزینه کم همه بانوان میتوانند از این روش به منظور زیبایی لب های خود استفاده کنند.

کم تهاجمی بودن شیدینگ لب:

شیدینگ لب با میزان تهاجم کم انجام می شود و فاقد درد و خونریزی و جراحت است که دوره نقاهت آن نیز بسیار کوتاه مدت است.

امکان پوشش جای زخم و بخیه از روی لب:

یکی از بارزترین مزیت های این روش، امکان استفاده از آن برای پوشاندن جای زخم و بخیه است. با این وجود کسانی که روی لب خود دارای بخیه باشند، با این روش می توانند آثار زخم و بخیه را مخفی کنند و آن را بپوشانند.

امکان تغییر دادن مدل لب:

با استفاده از روش شیدینگ لب میتوان فرم و شکل لب را تغییر داد. به عنوان مثال: می توان لب ها را کلفت تر و پهن تر کرد و یا فرم آن را تغییر داد که این مساله باعث استقبال بسیاری از بانوان شده است.

امکان آسیب دیدن مویرگ های عصبی لب:

در اثر شیدینگ لب و ناوارد بودن اپراتور این امکان وجود دارد که مویرگ های عصبی لب دچار مشکل شوند. با مختل شدن عملکرد آنها فرم لب دچار مشکل شود.

امکان بروز حساسیت در برخی از افراد:

ایراد دیگر این روش نیز امکان بروز حساسیت در برخی از افراد است. کسانی که سابقه حساسیت های این چنینی را داشته باشند باید در این خصوص اختیاط کنند.

سخن پایانی:

شیدینگ لب را برای شما عزیزان شرح دادیم و مزایا و معایب آن را مورد بررسی قرار دادیم. در صورتی که قصد انجام این روش را دارید، این موارد را حتما در نظر بگیرید.

آکادمی غزاله بصارتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی آرایش دائم و خدمات زیبایی در رشت.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی آرایش دائم کلیک کنید.

از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

یک نظر

  • […] به استفاده از رژ لب نخواهد بود.قبل و بعد از تاتو خط لب میکروپیگمنتیشن لب باید اقداماتی انجام شود که این اقدامات بسیار مهم […]

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *