غزاله بصارتی

آکادمی آرایش دائم غزاله بصارتی

غزاله بصارتی آرتیست رسمی آکادمی بزرگ فی اروپا در لاین های آرایش دائم بولدبروز (میکروبلیدینگ ابرو)، فی کانتور (خط چشم، بن مژه و لب) و تکنیک فی اسکالپ جهت پر پشت نشان دادن موی سر خدمات ارائه می نماید. دوره برای ورود به بازارکار با مدرک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود.

عوارض میکروپیگمنتیشن چشم

عوارض میکروپیگمنتیشن چشم

عوارض میکروپیگمنتیشن چشم چیست؟ اگر شما هم جزء آن دسته بانوانی هستید که مایلند یک خط چشم دائمی و همیشگی داشته باشند بنابراین تاتو خط چشم می تواند یک روش مناسب و کاربردی برایتان باشد! میکروپیگمنتیشن خط چشم یا همان تاتو به زیبا تر شدن حالت چشمان، پر پشت نشان دادن مژه ها و به طور کلی به زیبایی تان کمک بسیار زیادی می کند. منتها این کار هم مانند بسیاری از تاتو های دیگر نیازمند دقت و کسب اطلاعات مناسب و کافی است. چرا که ممکن است عوارضی داشته باشد. در این مقاله در رابطه با عوارض میکروپیگمنتیشن خط چشم صحبت می شود. با ما تا انتهای همراه باشید!

میکروپیگمنتیشن خط چشم

پیش از آنکه بخواهیم با عوارض تاتو یا میکروپیگمنتیشن خط چشم آشنا شویم می توانید همه چیز درباره میکروپیگمنتیشن درمرکز میکروپیگمنتیشن غزاله بصارتی در رشت را بخوانید. در ابتدا بهتر است از فرایند آن اطلاعات مناسبی داشته باشیم. میکروپیگمنتیشن خط چشم یا تاتو چشم یکی از روش هایی است که برای ایجاد  خط چشم دائمی برای خانم های عزیز استفاده می شود.

در این فرایند ابتدا اطراف چشم را کاملا استریل می کنند، سپس به مدت 30 دقیقه ناحیه ای که قرار است خط چشم تاتو شود بی حس می شود و بعد از آن تاتو انجام می شود. تاتو یا میکروپیگمنتیشن خط چشم بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که خیلی فرصت دارند که بخواهند هر روز آرایش کنند و به خود برسند. به همین منظور مایل هستند که یک خط چشم دائمی برای خود داشته باشند. هرچند که این روش برای افرادی که میخواهند در آرایش چشمان خود تغییر و تنوع ایجاد کنند خیلی مناسب نیست. منتها می تواند برای کسانی که شاغل هستند یا وقت کمی دارند تا به خود آرایی بپردازند کاربردی باشد.

عوارض میکروپیگمنتیشن چشم

Image by freepik

عوارض میکروپیگمنتیشن خط چشم

مانند هر نوع تاتو و عملیات آرایشی و زیبایی چشم، میکروپیگمنتیشن خط چشم نیز عوارضی دارد. برای مثال افتادگی پلک ها، افتادگی چشم، ماندن جای زخم در جای تاتو چشم و… جزء عوارض میکروپیگمنتیشن خط چشم هستند.

عوارض خط چشم دائمی چیست؟!

 

عوارض خط چشم دائمی در افراد مختلف کاملا متفاوت است. بدن برخی از افراد با بروز آلرژی های مختلف این عوارض و واکنش را نشان می دهد. برای برخی با ریزش مو، مژه، ابرو و.‌.. نیز این عوارض مشهود هستند‌. از طرفی اگر بخواهید این تاتو یا میکروپیگمنتیشن را در محیط های آلوده و نامناسب انجام دهید احتمال دارد که بدنتان زخم شود و عفونت های مختلفی وارد بدن شوند‌.

از طرفی ممکن است برای برخی افراد ناراحتی های مختلفی به عنوان عوارض تاتو خط چشم اتفاق بیفتد. برای مثال امکان بروز کهیر، ناراحتی های پوستی، تار شدن دید چشم، اشک ریختن از چشم ها و مواردی از این دست برایتان رخ دهد. البته توجه داشته باشید که معمولا این موارد اگر به عنوان حساسیت رخ دهد علائم پس از ۲_۳ روز از بین خواهند رفت. اما اگر این روند ادامه داشته باشد باید با پزشک مربوطه مشورت کرده و برای درمان علائم اقدام کنید.

عوارض میکروپیگمنتیشن چشم

Image by master1305 on Freepik

تاتو خط چشم (بن مژه) چیست؟!

یکی از معمول ترین انواع تاتو، تاتو خط چشم یا بن مژه نام دارد. در این روش تاتو خط چشم، با یک سوزن نازک، خط هایی ظریف را در کنار مژه ها و برای خط چشم شما ایجاد می کنند. این روش مژه های شما پُر تر و زيباتر می کند. این روش می تواند به عنوان جایگزین روش تاتو خط چشم استفاده شود‌. جالب است بدانید که استفاده از این روش می تواند برای شما بسیار کاربردی و ماهرانه باشد! چرا که این نوع خط چشم کاملا نسبت به آب و شست و شو مقاوم است و اصلا پاک نشده و حتی به مرور زمان کمرنگ نخواهد شد!  البته با توجه به نوع چهره ی افراد، سلایق و علاقه ای که به استفاده از مواد و لوازم آرایش دارند استفاده از نوع خط چشم هم می تواند متفاوت باشد!

آکادمی غزاله بصارتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی آرایش دائم و خدمات زیبایی در رشت.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی آرایش دائم کلیک کنید.

از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *