غزاله بصارتی

آکادمی آرایش دائم غزاله بصارتی

غزاله بصارتی آرتیست رسمی آکادمی بزرگ فی اروپا در لاین های آرایش دائم بولدبروز (میکروبلیدینگ ابرو)، فی کانتور (خط چشم، بن مژه و لب) و تکنیک فی اسکالپ جهت پر پشت نشان دادن موی سر خدمات ارائه می نماید. دوره برای ورود به بازارکار با مدرک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود.

قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ

قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ

اگر می خواهید قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ را یاد بگیرید، می توانید فیلم های آموزشی مختلف را در اینترنت مشاهده کنید. اما موثرترین راه گذراندن دوره آموزش میکرو بلیدینگ در رشا در آکادمی فیبروز بهترین میکرو بلیدینگ ابرو در رشت است.  او با جزئیات به شما در مورد قرینه سازی می گوید و نحوه ایجاد یک طرح بر اساس تمام قوانین موجود و هم چنین نحوه ایجاد یک شکل قرینه ابرو را نشان می دهد و در طول آموزش، می‌توانید روی مدل‌ها تمرین کنید که ارزشمندتر از نقاشی روی کاغذ یا لاتکس است.

همه می دانند که عدم تقارن چهره انسان یک هنجار است.  اما اغلب، زنان پس از انجام روش تاتو، می خواهند ابروهای نامتقارن خود را اصلاح کنند.  در آرایش دائمی، ما برای متقارن ترین ابروها تلاش می کنیم، اما نه کاملا صاف. ساختن دو ابروی یکسان به سادگی نیست، زیرا یک عدم تقارن کوچک توسط چشم انسان به راحتی مشاهده می شود.

قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ

 

کشیدن طرح ابرو

معمولا کشیدن طرح ابرو مهم ترین مرحله در روش میکروبلیدینگ است.  نحوه درست کشیدن، علامت گذاری ابروها، معماری ابروها به ظاهر آن ها، نتیجه و برداشت کلی از آرایش دائمی بستگی دارد. قرینه سازی ابرو مهارت ضروری هر متخصص این کار  است و مستقیماً به تجربه بستگی دارد.  یک متخصص باید نه تنها یک هنرمند و یک گریمور باشد تا بتواند فرم مناسبی را انتخاب کند، بلکه باید یک روانشناس نیز باشد. زیرا هدف از آرایش دائمی بهبود تصویر و ایجاد هماهنگی در اجزای صورت است.  هم چنین آرایش دائمی ابرو می تواند باعث زیبایی چهره شود. از این گذشته ، هر مشتری با طرح صحیح ابرو موافق نیست.  اغلب مشتری فرم ابرو پیشنهادی را دوست ندارد.  بنابراین، یادگیری نحوه قرینه سازی ابر‌و نه تنها بر اساس قوانین، بلکه با در نظر گرفتن نیازهای مشتری و شکل صورت او بسیار مهم است.

نحوه ایجاد الگوی ابرو

طراحی الگوی ابرو تا حد زیادی به هندسه مربوط است.  اما باید بر اساس فرم صورت و چشم باشد.  برای هر شکل صورت، طول و ضخامت خاصی از ابرو مناسب تر است.  با کمک یک شکل ابرو که به درستی انتخاب شده است، می توان به درستی بر شکل صورت تأکید و یک تصویر هماهنگ ایجاد کرد. بنابراین، ابتدا فرم صورت مشخص می شود. در ادامه معماری ابروها انجام می شود.  این مهم ترین، دشوارترین و در عین حال کاملاً علمی ترین راه است، زیرا هر قسمت از شکل ابروی ایجاد شده باید با قوانین تقارن مطابقت داشته باشد.

قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ

نحوه صحیح علامت گذاری ابروها

یک خط کش مخصوص یا نخ و یک مداد برای علامت گذاری ابرو لازم است. ابرو به طور معمول به سه قسمت تقسیم می شود:

  • نقطه شروع ابرو

علامت گذاری با این قسمت شروع می شود. با کشیدن خطی به موازات بینی انجام می شود تا از گوشه داخلی چشم عبور کند.

  • نقطه شکست ابرو

تعریف آن به موقعیت چشم ها بستگی دارد.  اگر چشم‌ها به صورت باز قرار دارند، باید خطی از بینی از طریق مردمک رسم شود.

  • دم اسبی ابرو (نقطه پایان)

یک خط مستقیم از  بینی از طریق گوشه بیرونی چشم رسم می شود.

پس از تعیین تمام نقاط به هم متصل می شوند که به کمک آن حالت ابرو ایجاد می شود.  موازی و متناسب نگه داشتن خطوط بسیار مهم است.  هنگام رسم ابتدای ابرو جهت آن را در نظر بگیرید.  ابتدای ابرو نباید خطوط مشخصی داشته باشد و مربع، گرد یا بیضی بودن آن اشتباه بزرگی است و هم چنین اگر ابتدای ابرو نسبت به دم خیلی بالا یا پایین باشد، اشتباه خواهد بود.

نحوه رسم ابروهای متقارن

برای قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ ، هنگامی که شکل ابرو ایجاد شد و تمام قوانین هندسه را در نظر گرفت، لازم است ابروی دوم را بکشید.  در این جا تقارن بسیار مهم است. توجه به این نکته ضروری است که چهره یک فرد نامتقارن است، حتی اگر قابل توجه نباشد.  ابروها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.  بنابراین، بسیار مهم است که بر عدم تقارن طبیعی تأکید نکنید، بلکه سعی کنید آن را جبران کنید.  وظیفه متخصص ایجاد فاصله بهینه، میانگین طلایی است. این فاصله قادر به ایجاد هماهنگی در صورت است.

چگونه ابروها را ترسیم کنیم؟

متخصص ابرو باید تمام نقاط و مرزها را ببیند و مشتری باید طرح نهایی را بپذیرد، و همچنین تصور کند که آرایش دائمی ابرو چگونه به نظر می رسد تا جنبه های زیبایی شناختی را ارزیابی کند و تصمیم بگیرد که آیا نتیجه را دوست دارد یا نه و آیا نیاز به اصلاح وجود دارد یا خیر.  برای ارزیابی ابرو ، به مشتری توصیه می شود  پس از ترسیم فرم ، طرح را تایید کند.  علاوه بر این قبل از ماده بی حس کننده روی ابروها، بوسیله ی یک قلم ژل ثابت، نقاط کلیدی طرح قبلی را مشخص کنید. می توانید بدون نگرانی از ماده بی حس کننده استفاده کرده و شروع به تزریق رنگدانه کنید. برای ساخت الگوی متقارن ابرو به صورت حرفه ای باید از مواد مصرفی حرفه ای استفاده کنید.

قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ

یک الگوی متقارن ابرو باید:

  1. با استفاده از یک مداد مومی سفید مخصوص یا یک قلم ژل و رنگی که تا حد امکان به سایه رنگدانه و ابروها نزدیک باشد.
  2. بر اساس قواعد هندسه باشد و  نسبت ها را حفظ کنید.
  3. بر اساس شکل صورت، تناسب چشم ها باشد. برای هر تصویر، شکل خاصی از ابروها مناسب تر است.

امیدواریم آموزش قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ برای شما مثمر ثمر باشد.

آکادمی غزاله بصارتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی آرایش دائم و خدمات زیبایی در رشت.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی آرایش دائم کلیک کنید.

از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *