غزاله بصارتی

آکادمی آرایش دائم غزاله بصارتی

غزاله بصارتی آرتیست رسمی آکادمی بزرگ فی اروپا در لاین های آرایش دائم بولدبروز (میکروبلیدینگ ابرو)، فی کانتور (خط چشم، بن مژه و لب) و تکنیک فی اسکالپ جهت پر پشت نشان دادن موی سر خدمات ارائه می نماید. دوره برای ورود به بازارکار با مدرک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود.

مقایسه میکرواسکالپ و کاشت مو

مقایسه میکرواسکالپ و کاشت مو

مقایسه میکرواسکالپ و کاشت مو

مقایسه میکرواسکالپ و کاشت مو به افراد دید بهتری نست به تصمیم گیری برای جبران ریزش مو ی سر، برای انتخاب بین این دو کار می دهد. از مسائل قابل توجه ریزش موهای سر، ابروها و مژه‌ها هستند که به هر علتی رخ می دهد. افراد در صدد درمان ریزش موها و طاسی با بهترین متدها با کمترین عوارض و یا بدون عوارض و رسیدن به نتیجه قطعی هستند. کاشت مو و “جدیدترین روش، اسکالپ سر با مناسب‌ترین هزینه نسبت به کاشت مو” دستاورد بزرگ در عرصه زیبایی است.

مقایسه میکرواسکالپ و کاشت مو

تفاوت هزینه میکرواسکالپ و کاشت مو

هزینه کاشت مو نسبت به اسکالپ سر بیشتر است. از جمله یکسری آزمایشات قبل از عمل کاشت ، استفاده از شامپوهای خاص و درمان‌هایی همچون مزوتراپی و پی آر پی بعد از کاشت  که هزینه کاشت را بالا می برد. شخص ممکن است توان پرداخت آن را نداشته باشد. اما اسکالپ هزینه جانبی در بر ندارد. شخص بعد از مشاوره رایگان تخصصی میکرواسکالپ و پزشک تخصصی پوست و مو و معاینات لازم پوست و سر می‌تواند روند انجام اسکالپ را بدون آنکه زیر تیغ جراحی برود و دوره نقاهت طولانی داشته باشد، پیش رو بگیرد و به نتیجه دلخواه با ظاهری کاملا طبیعی برسد.

مقایسه میکرواسکالپ و کاشت مو

کاشت مو:

در تکنیک کاشت مو، بانک موی شخص از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.  فولیکول‌های موهای سر از قسمت بانک مو برمی دارند. در ناحیه‌ای که دچار کم‌پشتی و یا طاسی است،پیوند می زنند. به این فرایند “پیوند مو” یا کاشت مو (hair transplant) گویند. کاشت مو مزایای متعددی دارد. اما در کنار آن ضرر و معایب قابل توجهی مانند سایر روش‌های تکنیک‌های کاشت و پیوند مو دارد. جدول زیر مقایسه باین دو تکنیک را بیان می کند.

مقایسه میکرواسکالپ و کاشت مو

میکرواسکالپ:

اسکالپ به‌معنای سر و میکرواسکالپ تکنیک کاشت رنگدانه‌های ارگانیک و مخصوص اسکالپ در لایه‌ی سطحی سر به شکل نقطه‌ای که ظاهری شبیه به فولیکول موی سر برای خانم‌ها و اقایان انجام شده و سفیدی کف سر و کم‌پشتی موها به هر میزان و هرشکلی که باشد پوشش می‌دهد. این روش دارای ظاهری کاملا طبیعی است. *(قابل ذکر است که مرکز اسکالپ آکادمی غزاله بصارتی رشت تنها مرکز ارائه‌دهنده به‌روزترین متدهای اسکالپ با رنگ برند مخصوص در ایران است).*

مقایسه میکرواسکالپ و کاشت مو

افراد بالای 18 سال امکان انجام اسکالپ برایشان هست. اما در عمل کاشت افراد با محدودیت سنی روبه‌رواند، تا روند ریزش موها کند و یا متوقف شود. در فرایند کاشت مو شخص ممکن است به تراکم مورد نظر نرسد. در نهایت با تکنیک اسکالپ می‌تواند این کم‌پشتی را به‌صورت کامل پوشش دهد. لذا موهای شخص از لحاظ بصری پرتر به‌نظر برسد.

آکادمی غزاله بصارتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی آرایش دائم و خدمات زیبایی در رشت.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی آرایش دائم کلیک کنید.

از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *