هاشور خط چشم

هاشو خط چشم

هاشور خط چشم

در رابطه با هاشور خط چشم چه می دانید؟ آیا می دانید هاشور خط چشم چیست؟ اقدامات لازم قبل از هاشورخط چشم چه می باشند؟ خط چشم یکی از مهم ترین بخش های آرایش صورت است که در فرم و حالت چشم بسیار موثر است و با استفاده از آن می توان به زیبایی چشم افزود و زیبایی چهره را نیز افزایش داد. تمامی بانوانی که قصد دارند از خط چشم استفاده کنند باید بر اساس فرم و مدل چشم خود خط چشم بکشند تا نواقص و عیب چشم هایشان برطرف شود.

آرایش کردن چشم و طراحی خط چشم میتواند بسیار زمان بر باشد که هر مرتبه برای انجام این کار به وقت زیادی نیاز باشد خصوصا برای بانوانی که در کشیدن خط چشم مهارت ندارند. هاشور خط چشم  یا میکروپیگمنتیشن خط چشم می تواند این مشکل را برای بسیاری از بانوان برطرف کند و آنها را از مزیت های دیگر خود بهره مند سازد.

هاشو خط چشم

اقدامات لازم قبل از هاشورخط چشم:

هاشور خط چشم که به آن تاتوی خط چشم نیز گفته می شود، از هم خانواده های میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ ابرو است که با همان روش های مشابه انجام می شود و به گروه آرایش های دائمی صورت تعلق دارد.

هاشور خط چشم به واسطه دستگاه مخصوص میکروپیگمنتیشن انجام می شود که متشکل از سوزن های نانو است و از روش های کم تهاجمی به حساب می آید.

در این روش خط چشم با مدل مد نظر افراد با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن و تحت بی حسی موضعی انجام می شود.  رنگدانه به لایه میانی پلک متقاضی وارد می شود که در نتیجه تا مدت ها می تواند از نتیجه آن بهره ببرد.

کسانی که میخواهند هاشور خط چشم انجام دهند نیاز دارند که پیش از اقدام برای انجام این کار اقدامات لازم قبل از هاشور خط چشم را انجام دهند که این اقدامات از قبیل زیر شناخته می شوند:

مصرف داروی مسکن و آرام بخش آلپرازولام:

کسانی که از انجام مراحل هاشور خط چشم می ترسند و استرس دارند امکان استفاده از قرص آرام بخش آلپرازولام را پیش از هاشور خط چشم دارند تا ارامش آنها در حین هاشور افزایش پیدا کند.

پرهیز از مصرف نوشیدنی های کافئین دار:

نوشیدنی های کافئین دار نباید از پیش از هاشور خط چشم مصرف شوند. مراکز زیبایی توصیه می کنند که از مصرف این نوشیدنی ها پیش از هاشور خط چشم حداقل به مدت دو تا سه ساعت قبل از آن پرهیز شود.

مصرف مواد قندی:

معمولا برخی از افراد که میخواهند هاشور انجام دهند، دچار ترس واسترس می شوند و به این دلیل ممکن است که افت فشار پیدا کنند. از این جهت بهتر است که پیش از مراجعه به مراکز زیبایی مواد قندی مصرف کنید که دچار افت فشار نشوید.

پرهیز از مصرف سیگار و مشروبات الکلی:

از دیگر اقداماتی که قبل از هاشور خط چشم باید انجام شود، پرهیز از سیگار و دخانیات است و بهتر است که حداکثر یک هفته پیش از هاشور از سیگار و دخانیات استفاده نکنید زیرا مصرف آنها باعث می شود که زخم های جزئی حاصل از هاشور دیرتر بهبود پیدا کنند.

هاشو خط چشم

پرهیز از داروهای رقیق کننده خون:

داروهای رقیق کننده خون همچون آسپرین نباید قبل از هاشور خط چشم استفاده شوند. زیرا به کار بردن آن ها باعث می شود تا امکان بروز خون ریزی وجود داشته باشد. پس جددا از مصرف این داروها قبل از هاشور خودداری کنید.

پرهیز از آرایش کردن چشم:

پیش از هاشورخط چشم لازم است تا از آرایش کردن بپرهیزید. هرگونه مواد آرایشی را از روی چشم خود پاک کنید تا چشم ها کاملا تمیز باشند. حتی می توانید چشم ها را با شامپو بچه بشویید تا مشکلی ایجاد نشود.

کلام پایانی:

در آکادمی غزاله بصارتی بررسی کردیم که هاشور خط چشم چیست و مراقبت های قبل از آن چه می باشند. اگر پیش از هاشور خط چشم این مسائل را رعایت کنید در شرایط ایده آلی قادر به انجام این امور خواهید بود. نتیجه حاصل از هاشور رضایت شما را جلب خواهد کرد. فراموش نکنید که به این منظور حتما به مراکز زیبایی معتبر مراجعه کنید تا در بروز عوارض و حادثه در امان باشید.

آکادمی غزاله بصارتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی آرایش دائم و خدمات زیبایی در رشت.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی آرایش دائم کلیک کنید.

از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *