غزاله بصارتی

آکادمی آرایش دائم غزاله بصارتی

غزاله بصارتی آرتیست رسمی آکادمی بزرگ فی اروپا در لاین های آرایش دائم بولدبروز (میکروبلیدینگ ابرو)، فی کانتور (خط چشم، بن مژه و لب) و تکنیک فی اسکالپ جهت پر پشت نشان دادن موی سر خدمات ارائه می نماید. دوره برای ورود به بازارکار با مدرک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود.

ورم بعد تاتو لب

ورم بعد تاتو لب

ورم بعد تاتو لب

چگونه باید مراقبت از ورم بعد تاتو خط لب و رژلب را انجام داد؟ آیا تاتو رژ لب انجام داده اید؟ و به نکاتی در خصوص رعایت مراقبت های پس از آن نیاز دارید؟ پس با ما همراه باشید و این مطلب را تا بخش آخر مطالعه نمایید تا به کمک آن بتوانید دوره نقاهت پس از تاتو رژلب و خط لب را طی کنید.

تاتو خط لب و رژلب از روش های آرایش دائمی چهره محسوب می شوند. این فرآیند زیبایی اخیرا به وفور از آنها استفاده می شود. همچنین بانوان استقبال خوبی از این روش ها به کرده اند. البته با وجود اینکه اکثر افراد می پندارند که این روش ها فقط برای بانوان استفاده می شوند اما باید اگاه باشید که آقایان نیز در صورتی که ناهنجاری هایی مانند خط بخیه بر روی لب خود داشته باشند امکان استفاده از این روش را خواهند داشت که البته باید با مرکز زیبایی در این زمینه مشورت کنند.

تاتو خط لب و رژ لب از جمله روش های کم تهاجمی برای زیبایی محسوب می شود که به دلیل وجود تهاجم در آن لازم است تا افرادی که از این روش استفاده می کنند پس از آن مراقبت های مورد نیاز را به خوبی رعایت کنند تا دوره نقاهت طی شود و نتیجه مناسبی حاصل شود.

ورم بعد تاتو لب

مراقبت از ورم بعد تاتو خط لب و رژلب:

پس از اینکه خط لب و یا رژ لب تاتو می شود، پس از آن به دلیل تهاجمی بود این روش و وارد شدن سوزن های نانو دستگاه تاتو به لایه میانی پوست لب، با متورم شدن لب مواجه می شوید که این امری کاملا طبیعی است و تمامی کسانی که این روش ها را به کار می برند، با چنین عارضه ای مواجه می شوند که از جمله عوارض موقتی است.

برای اینکه بتوان در صورت بروز چنین مشکلی تورم لب را مداوا کرد می توان از راهکارهای زیر استفاده نمود:

ورم بعد تاتو لب

مصرف پماد تجویزی توسط مرکز زیبایی:

از مهم ترین روش های مراقبت از ورم بعد تاتو خط لب و رژلب استفاده از پماد مخصوصی است که توسط مرکز زیبایی تجویز می شود زیرا این پماد التهاب لب را کاهش می دهد و باعث می شود تا تورم لب در مدت کوتاه تری از بین برود و زخم ها التیام پیدا کنند.

مصرف داروهای مسکن تجویزی:

مراکز زیبایی پس از تاتو خط لب و رژ لب به متقاضی مسکن تجویز می کنند تا درد و التهاب از بین برود. با این وجود اگر بعد از تاتو دچار سر درد، التهاب و درد در قسمت لب داشتید، میتوانید از مسکن استفاده کنید.

پرهیز از شست شوی لب و تماس لب ها با آب و مواد شوینده:

هر گونه تماس لب با آب و یا مواد شوینده پس از تاتو ممنوع است. تا مدت سه روز نباید اجازه دهید که این مواد با لب تماس بگیرند. زیرا امکان بروز عفونت ایجاد می شود و تورم و التهاب دیرتر بهبود پیدا می کند.

پرهیز از فعالیت های سنگین و تعریق زا:

بعد از تاتو خط لب و رژلب , میکروپیگمنتیشن لب، از ورزش و هر گونه فعالیت تعریق زا برای سه روز پرهیز کنید. با این مراقبت ها نتیجه خوبی از تاتو به دست آورید.

ورم بعد تاتو لب

پرهیز از دستکاری کردن پوست لب:

دستکاری کردن لب به میزان زیادی می تواند تورم لب را تحریک و مانع از کاهش تورم لب شود. به همین دلیل باید حتما از انجام این کار بپرهیزید.

مدت زمان مورد نیاز برای بهبود ورم تاتو خط لب و رژلب:

به صورت کلی ورم تاتو لب به صورت آنی پس از تاتو شدن به وجود می اید و به مدت یک روز باقی می ماند. بعد از یک روز این تورم به مرور کاهش پیدا می کند. اما اگر تورم لب بیشتر از این مدت طول کشید باید به پزشک مراجعه کنید.

کلام پایانی:

مراقبت از ورم بعد تاتو خط لب و رژلب را با روش های ذکر شده در آکادمی غزال بصارتی حتما رعایت کنید. لذا از بروز هر گونه مشکل در امان بمانید و بهبودی خود را به دست آورده و به زیبایی خود بیفزایید.

آکادمی غزاله بصارتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی آرایش دائم و خدمات زیبایی در رشت.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی آرایش دائم کلیک کنید.

از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *