غزاله بصارتی

آکادمی آرایش دائم غزاله بصارتی

غزاله بصارتی آرتیست رسمی آکادمی بزرگ فی اروپا در لاین های آرایش دائم بولدبروز (میکروبلیدینگ ابرو)، فی کانتور (خط چشم، بن مژه و لب) و تکنیک فی اسکالپ جهت پر پشت نشان دادن موی سر خدمات ارائه می نماید. دوره برای ورود به بازارکار با مدرک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود.

پاک کردن تاتو

پاک کردت تاتو

پاک کردت تاتو

آیا امکان پاک کردن تاتو و خالکوبی وجود دارد؟ موثرترین و بهترین راهکارها برای پاک کردن تاتو و خالکوبی چیست؟ در آکادمی غزاله بصارتی به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

تاتو یک روش موقتی اما طولانی مدت است که از آن به منظور افزایش زیبایی لب، ابرو، چشم، پوست سر، و … استفاده می شود. با توجه به موقتی بودن این روش پس از گذشت مدت زمانی، نتایج حاصل از آن کم رنگ می شوند اما به طور کامل از بین نمی رود.

در واقع کم رنگ شدن نتایج حاصل از تاتو باعث می شود که رنگ آنها به قرمز و یا سبز تبدیل شود که در این صورت جلوه ناخوشایندی را به وجود می اورد.در چنین شرایطی پاک کردن تاتو و یا ترمیم آن بهترین راهکار خواهد بود.

پاک کردت تاتو

انواع روش های پاک کردن تاتو و خالکوبی:

چنانچه از جمله افرادی هستید که تاتوی کم رنگ شده حس بدی را در شما ایجاد کرده است و یا به هر دلیلی قصد ریموو تاتو را دارید، از روش های ریموو تاتو استفاده کنید که این روش ها عبارتند از:

جوهر تاتو:

جوهر تاتو قدیمی ترین روشی است که از آن برای پاک کردن تاتو استفاده می شود.  در این روش رنگ تاتوی جدید را به بخش های تاتو قبلی وارد می کنند تا ظاهر تاتوی قبلی را بپوشانند. این روش شاید برای مدتی تاثیر گذارواقع می شد، اما پس از مدتی تاتوی جدید نیز مشکل پیدا می کرد و دچار تغییر رنگ می شد. چنانچه اگر دچار عفونت شدین برای  درمان عفونت تاتو و روش‌های درمان خانگی آن کلیک نمایید.

پاک کردت تاتو

پاک کردت تاتو

ریموور تاتو:

تاتو ریموور روش دیگری است که برای پاک کردن تاتو استفاده می شود. در این روش رنگ تاتو در ریموور حل می شود و به این شکل از پوست خارج می شود. این روش که امروزه بسیار رایج است و از آن در مراکز زیبایی به وفور استفاده می شود، باید حتما 5 الی 6 مرتبه انجام شود تا نتیجه حاصل از آن کامل گردد.

اما لازم به ذکر است که بر اساس میزان کم رنگ بودن تاتو هر فردی تعداد جلسات استفاده از ریموور میتواند متفاوت باشد.شاید استفاده از ریمورر به عنوان موثرترین و بهترین راهکارها برای پاک کردن تاتو و خالکوبی در نظر گرفته شود، اما از طرف دیگر امکان بروز حساسیت و یا عوارض را نیز به همراه دارد.

پاک کردن تاتو با لیزر:

پاک کردن تاتو با لیزر در میان روش های فوق موثرترین و بهترین راهکار برای پاک کردن تاتو و خالکوبی است. این روش جدیدترین روشی است که برای پاک کردن تاتو به وجود امده است. از آن در خصوص امور زیبایی دیگری نیز استفاده می شود.

برای پاک کردن تاتو با این روش از دستگاه لیزر استفاده می شود که اشعه لیزر به داخل بخش هایی که میخواهیم تاتوی آن پاک شود، تابانده می شود. سپس اشعه باعث تجزیه شدن تاتو می شود.

پس از آن رنگ های تاتو که تجزیه شده اند از طریق بدن دفع می شوند. پاک کردن تاتو به این روش نیازمند 2 الی 5 جلسه است که باید در فواصل زمانی یک الی دو بار در ماه تکرار می شود.

اما اگر افرادی که میخواهند تاتوی خود را ریموو کنند، به تازگی این کار را انجام داده باشند و تاتوی آنها هنوز پر رنگ باشد، باید تعداد جلسات بیشتری را به این منظور بگذرانند.

با تکمیل شدن مراحل ریموو تاتو در این روش هیچ اثری از تاتو بر روی صورت باقی نمی ماند و کاملا تاتو پاک می شود. به همین دلیل این روش را از موثرترین و بهترین راهکارها برای پاک کردن تاتو و خالکوبی می شناسند.

 

نکاتی در رابطه با پاک کردن تاتو خالکوبی با لیزر:

  • پاک کردن تاتو با لیزر باید حتما زیر نظر افراد ماهر انجام شود
  • از انجام دادن این کار در مراکز غیر معتبر باید پرهیز کرد
  • حتما جلسات ریموو تاتو با لیزر را کامل کنید

 

کلام پایانی:

موثرترین و بهترین راهکارها برای پاک کردن تتو و خالکوبی را در اسکالپ ایرانیان بررسی کردیم. اگر قصد دارید که تاتو در بخش های مختلف صورت انجام دهید، در آکادمی غزاله بصارتی همراه شما خواهیم بود. برای ریموو تاتو در بخش های مختلف بدن نیز میتوانید از این مرکز کمک بگیرید و از روش های مناسب به این منظور استفاده کنید.

آکادمی غزاله بصارتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی آرایش دائم و خدمات زیبایی در رشت.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی آرایش دائم کلیک کنید.

از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *