غزاله بصارتی

آکادمی آرایش دائم غزاله بصارتی

غزاله بصارتی آرتیست رسمی آکادمی بزرگ فی اروپا در لاین های آرایش دائم بولدبروز (میکروبلیدینگ ابرو)، فی کانتور (خط چشم، بن مژه و لب) و تکنیک فی اسکالپ جهت پر پشت نشان دادن موی سر خدمات ارائه می نماید. دوره برای ورود به بازارکار با مدرک بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود.

پماد بعد از تاتو

پماد بی حسی بعد از تاتو

پماد بعد از تاتو

بهترین پماد بعد از تاتو چیست؟ بعد از تاتو چه پمادی بزنم؟ در آکادمی غزاله بصارتی ما را همراهی کنید تا در این زمینه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.همان طور که میدانید تاتو از تکنیک های آرایش دائم است که به وفور استفاده می شود و برای بخش های مختلف بدن به کار می رود. به گونه ای که از آن در جهت افزایش زیبایی ابرو، لب، چشم و … استفاده می شود و یا طراحی هایی بر روی بدن به کمک آن انجام می شود.

در واقع تاتو یک روش کم تهاجمی است که با استفاده از دستگاه مخصوصی که مجهز به سوزن نانو است انجام می شود و رنگدانه های مخصوص به کمک دستگاه وارد لایه میانی پوست می شوند و عملیات تاتو را انجام می دهند.

پس از تاتو باید مراقبت های بعد از آن را رعایت کرد تا شخصی که این کار را انجام داده است، دچار مشکل نشود. یکی از این مراقبت های ضروری و لازم، مصرف پماد بعد از تاتو است.

پماد بعد از تاتو

بعد از تاتو چه پمادی بزنم؟

پس از اینکه تاتو در هر یک از بخش های بدن و یا صورت انجام می شود، لازم است تا از پماد  استفاده کرد که معمولا مراکز زیبایی دو پماد ذکر شده در زیر را به این منظور تجویز می کنند:

پماد ویتامین آ چشمی:

پماد ویتامین آ چشمی یک پماد بسیار ارزان قیمت و بی خطر است . با وجود منابع بسیار زیاد ویتامین آ در آن توصیه می شود که برای ترمیم زخم های ناشی از تاتو و التیام دادن آنها از این نوع پماد استفاده شود.

معمولا مراکز زیبایی توصیه می کنند که بعد از تاتو سه مرتبه در روز از این پماد استفاده شود.

پماد ویتامین آ د:

پماد ویتامین آ د نیز یکی دیگر از پماد های مناسب به این منظور است که سرشار از ویتامین آ به همراه ویتامین دی است. قیمت این پماد هم بسیار مناسب است . به کار بردن آن پس از تاتو به پوست التیام می دهد.

عوارض عدم استفاده از پماد

کسانی که بعد از تاتو از پماد مخصوص برای آن استفاده نکنند، ممکن است که با عوارضی از قبیل زیر مواجه شوند:

  • عفونت کردن زخم های تاتو
  • افزایش مدت زمان بهبود زخم های تاتو
  • ایجاد سوزش در بخش های تاتو
  • خشک شدن زخم ها و التهاب پیدا کردن آنها
  • کاهش میزان ماندگاری تاتو

پماد بعد از تاتو

مدت زمان مورد نیاز برای استفاده از پماد

پس از اینکه تاتو انجام می شود، باید از این پماد ها به مدت حداقل سه روز استفاده کرد و در طول این سه روز لازم است تا روزی دو الی سه مرتبه از پماد استفاده نمود.

البته از انجایی که پماد های ذکر شده ویتامینی هستند، چنانچه احساس کنید که بیشتر از این میزان باید از آن در طول روز استفاده کنید، مانعی وجود نخواهد داشت.

در برخی از مواقع مراکز زیبایی توصیه می کنند که بعد از گذشت سه روز اول بعد از تاتو نیز از پماد استفاده شود.در نتیجه بعد از استحمام نیز میتوانید آن را مورد استفاده قرار دهید تا شرایط در زمان کوتاه تری به حالت ایده آل برسد.

طریقه استفاده از پماد

برای استفاده از پماد باید آن را بر روی یک گوش پاک کن به میزان لازم بریزید . سپس آن را بر روی محل تاتو قرار دهید. از استعمال پماد به محل تاتو با دست بپرهیزید زیرا ممکن است که آلودگی دست به محل زخم ها وارد شود و مشکل ساز گردد.

گوش پاک کن را نیز هر مرتبه تعویض کنید و از یک گوش پاک کن تمیز استفاده کنید.

آکادمی غزاله بصارتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی آرایش دائم و خدمات زیبایی در رشت.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی آرایش دائم کلیک کنید.

از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *